Ocieplamy:
    Domy i budynki
    Poddasza i stropy
    Hale przemysłowe
    Budynki gospodarcze

Izolujemy:
    od zimna
    od wilgoci
    akustycznieO Firmie

Nasza firma specjalizuje się w tak zwanej technologii PUR. W skład naszej oferty wchodzi między innymi hydrodynamiczny natrysk piany poliuretanowej oraz elastomerowe powłoki ochronne. Korzystamy z materiałów i usprzętowienia najwyższej jakości i najlepszych światowych marek, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość usług oraz pełen profesjonalizm. Ponadto, wyróżnia nas indywidualne podejście zarówno do klienta detalicznego, jak i organizacji, a także terminowość, rzetelność i solidność wykonywanych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i technologią oraz informacjami na temat tego czym jest pianka poliuretanowa i dlaczego warto stosować ją do ocieplania/docieplania budynków.

Dlaczego MY?

Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnej technologii, która w sposób nowatorski rewolucjonizuje system izolacji w budownictwie i motoryzacji oraz innych gałęziach życia codziennego i gospodarki. Stosujemy unikalne rozwiązania, które dzięki wysokiej jakości materiałów i narzędzi gwarantują Państwu pełną satysfakcję z wykonanego przez naszą firmę zlecenia. Zapewniamy indywidualny charakter pracy dla każdego Klienta. Jesteśmy mobilni i elastyczni, cenimy również Państwa czas dlatego to my dostosowujemy się do Klienta, nie Klient do nas. Nasze prace wykonywane są w sposób zgodny z polskimi i europejskimi standardami prac (budowlanych? Izolacyjnych?) oraz normami jakości, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej estetyki pracy. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, a jednocześnie zachowanie konkurencyjnych cen i gwarancji na wykonane zlecenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone © PIANAczyWEŁNA 2010 - 2014

Projekt i realizacja: Multimedia agencja reklamy