Ocieplamy:
    Domy i budynki
    Poddasza i stropy
    Hale przemysłowe
    Budynki gospodarcze

Izolujemy:
    od zimna
    od wilgoci
    akustycznieTechnologia

POSIADAMY ATESTY I CERTYFIKATY!

Termoizolacja, hydroizolacja i powłoki ochronne, które realizujemy w ramach naszej firmy opierają się o metodę natrysku hydrodynamicznego pianki poliuretanowej o dwóch komponentach lub dwukomponentowej powłoki na powierzchnie, które wymagają izolacji lub ochrony dla dobra całej konstrukcji.

Te dwa komponenty, o których mowa wyżej to komponent POLIOLOWY i IZOCYJANOWY, które dozowane są przez maszynę w objętości 1:1, pod ciśnieniem od 80 do 170 bar oraz podgrzewane do temperatury od 30 do 70 stopni Celsjusza. Dzięki temu dwukomponentowemu systemowi możliwa jest aplikacja wyłącznie w wysokiej homogenizacji w fazie natrysku specjalnie skonstruowanym pistoletem.

Nasza firma w sposób indywidualny, w zależności od warunków izolowanych obiektów oraz prywatnych zapotrzebowań Klienta, dostosowuje rodzaj aplikowanej powłoki lub pianki oraz ich grubość tak, aby zoptymalizować cenę w stosunku do jakości izolacji. Krótko mówiąc, dbamy o portfele naszych Klientów, aby termoizolacja z naszą firmą była opłacalna!

Grubość warstwy natryskowej jest kontrolowana poprzez odpowiednią dyszę pistoletu i szybkość aplikacji, każda kolejna warstwa posiada bardzo zbliżone parametry. Co ciekawe, to pierwsza warstwa podgrzewa powierzchnię to uzyskania odpowiedniego wzrostu każdej kolejnej natryskiwanej warstwy.

Dlaczego pianka poliuretanowa jest stosowana do ocieplenia lub docieplenia budynków?

Nasza technologia przewyższa swoją klasą starą i wysłużoną już metodę wełny. Pianka natryskowa (poliuretanowa) charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia – w przypadku systemów LINE-X jest to od 3 do 12 sekund. Ponadto, pianka jest stosowana jako warstwa ognioodporna, a także chemoodporna. Pianki wykorzystywane przez naszą firmę posiadają również certyfikaty i atesty Instytutu Techniki Budowlanej i Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i Państwowego Zakładu Higieny.

Wszelkie prawa zastrzeżone © PIANAczyWEŁNA 2010 - 2014

Projekt i realizacja: Multimedia agencja reklamy